SZOLGÁLTATÁS ÉS TÉRÍTÉSI DÍJ JEGYZÉK

A humán klinikai vizsgálatok során igénybe vehető kiegészítő diagnosztikai vizsgálatokra vonatkozó aktuális árlistáink az alábbi linkekre kattintva tölthetők le.

PTE KK Laboratóriumi Medicina Intézet

Kapcsolattartó: Jauk Anna minőségirányítási vezető,  elérhetősége: jauk.anna@pte.hu

Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Laboratóriumi Medicina Intézet árlistája (Érvényes: 2024. március 12. napjától - 2024. december 31. napjáig)

PTE KK Orvosi Képalkotó Klinika

Kapcsolattartó: Kovácsné Csiki Annamára, elérhetősége: csiki.annamaria@pte.hu

Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Orvosi Képalkotó Klinika - Radiológia humán klinikai vizsgálati portfóliójának árlistája (Érvényes: 2023. május 1. – 2024. április 30.)

PTE KK Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet

Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet humán klinikai vizsgálatok diagnosztikája- szolgáltatások listája és árjegyzék (Érvényes: 2024. február 1. - 2025. január 31.)

PTE KK Pathológiai Intézet

Kapcsolattartó: Prof. Dr. Tornóczki Tamás intézetigazgató, elérhetőség: titkar.pathology.kk@pte.hutornoczki.tamas@pte.hu

PTE KK Pathologiai Intézet - Pathodiagnosztikai tevékenységek listája

PTE KK Gyógyszertár