2023. év hírei

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Partnereinket, hogy a Pécsi Tudományegyetem (ORG-100023479) OMS adatbázisban szereplő címei, és hozzájuk kapcsolódó azonosítók az OMS azonosító menüben, illetve az alábbi linken is elérhetőek.

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Partnereinket, hogy a PTE Klinikai Központ Laboratóriumi Medicina Intézet, valamint a PTE KK Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet 2023. február 1. napjától érvényes szolgáltatási és árjegyzéke a Dokumentumtár menüben érhetőek el.

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Partnereinket, hogy 2023. január 16. napjától hatályba léptek az alábbi utasítások:
1/2023 számú rektori - kancellári - KK elnöki együttes utasítás a Pécsi Tudományegyetemen folyó kereskedelmi célú klinikai kutatások ügyrendjéről
2/2023. számú rektori-kancellári-KK elnöki együttes utasítás a Pécsi Tudományegyetemen folyó nem kereskedelmi vizsgálatok elhatárolásáról és osztályozásáról

Az utasítások, valamint az ügyrend mellékletei a Dokumentumtár menüpontban érhetők el.

2022. év hírei
Meghívó - "Klinikai Vizsgálati Ügyintéző" elnevezésű belső továbbképzés lezárásaként megrendezésre kerülő rendezvényre
Részvételi szándékukat kérjük a kvkk@pte.hu email címre jelezzék 2022. szeptember 20. napjáig.

Meghívó a 2022. január 26-án, szerdán 14:00 órakor a PTE Klinikai Vizsgálatok Koordinációs Központ szervezésében megrendezésre kerülő PI Day szakmai napra.  A programot tartalmazó meghívó itt tölthető le.

PTE KK I. sz. Belgyógyászati Klinika igazgatói utasítása klinikai vizsgálatok monitorozására_hatálya 2021. november 23-tól

MKVT éves konferencia és GCP tanfolyam

Értesítés a fenntartóváltás okán bekövetkezett adatok változásáról

KATA változásról szóló tájékoztatás

Good Clinical Practice_Középfokú Vizsgálói online Tanfolyam_2021. április 7-8.